Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Leili Mutso, sotsiaaltöötaja
5855 7695, 473 5062
leili@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja
473 5066, 5328 4333
annaliisa@sotsmaja.ee

Monika Mitman, majandusjuhataja
473 5060
monika@sotsmaja.ee

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin -Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    473 5060, 5855 6019
    katriin@sotsmaja.ee
  • Juta Siimuste, tegevusjuhendaja
    473 5060
    juta@sotsmaja.ee
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    473 5060
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    473 5060
  • Urmas Naudre, tegevusjuhendaja
  • Karl Peetris, tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Anna Gorjatševa (lapsepuhkusel)
  • Liisa Reimann (lapsepuhkusel)
  • A-keskus, Haapsalu autistide keskus
    Tamme 21a
    58711175
    au.keskus@gmail.com

Reet Nõmmeorg, kokk
473 5063

Diana Moltšanova, abikokk
Helju Maisalu, abikokk

Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
473 5064

Gert Piberman, autojuht
Lars Erik Peet, autojuht

Sotsiaalhooldajad:
Aime Villau
Anželika Kurg
Ave Vapper
Katrin Detlov
Viive Väiko
Nadežda Laubert
Varje Suurküla
Moonika Roos
Anneli Tsarents
Mare Vahter
Sirli Olgo

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Malle Kuusman
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Evgenia Luidalepp, võimlemine eakatele
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tiia-Elina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, loovtööring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Pilleriin Täht, inglise keele ring
  • Krista – Mai Kaljuste, saviring
  • Kalev Randlaine, kabering

Vererõhku mõõdab
Helju Maisalu

Töömees
Antti Nigulis

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Kojamees
Antti Nigulis

Meie vabatahtlikud

Anni Oraveer – Kohaliku lehe helifailiks lugemine korra kuus, Heliraamatute sisselugemine vabatahtlike abiga

Agnes Sinikas – vabatahtlik töö sotsiaalmajas

Vilja Raagmaa – vabatahtlik töö sotsiaalmajas

Marleen Armei – Abi kodulehe toimetamisel, eakate külastused, abi üritustel