Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja
5199 0947
monika@sotsmaja.ee

Leili Mutso, sotsiaaltöötaja
(päevahoiuteenus, isikliku abistaja teenus, tugiisiku teenus, turvakodu- ja varjupaigateenus)
5855 7695, 473 5062
leili@sotsmaja.ee

Koduteenus

  • Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja
    473 5066, 5328 4333
    annaliisa@sotsmaja.ee
  • Sotsiaalhooldajad:
    Aime Villau
    Anželika Kurg
    Ave Vapper
    Katrin Detlov
    Viive Väiko
    Nadežda Laubert
    Varje Suurküla
    Moonika Roos
    Mare Vahter
    Sirli Olgo
    Oivi Boyers
    Agnes Sinikas

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin -Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    473 5060, 5855 6019
    katriin@sotsmaja.ee
  • Juta Siimuste, tegevusjuhendaja
    473 5060
    juta@sotsmaja.ee
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    473 5060
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    473 5060, 5181 427
    inge@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets, tegevusjuhendaja
  • Krista Veisson , tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Anna Gorjatševa (lapsepuhkusel)
  • Liisa Reimann (lapsepuhkusel)
  • A-keskus, Haapsalu autistide keskus
    Tamme 21a
    5871 1175
    au.keskus@gmail.com

Köök ja kohvik

  • Reet Nõmmeorg, kokk
    473 5063
  • Helju Maisalu, abikokk
  • Lii Aus, abikokk
  • Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
    473 5064

Sotsiaaltransport

  • Gert Piberman, autojuht
  • Henri Läll, autojuht
  • Väino Aus, autojuht
  • Madis Taavits, autojuht

Päevahoiuteenus

  • Leili Mutso, sotsiaaltöötaja
    5855 7695, 473 5062
    leili@sotsmaja.ee
  • Ada Tammoja, hooldustöötaja
  • Vilja Raagmaa, hooldustöötaja

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Malle Kuusman
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Evgenia Luidalepp, võimlemine eakatele
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tiia-Elina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, loovtööring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson, inglise keele ring
  • Krista – Mai Kaljuste, saviring
  • Kalev Randlaine, kabering

Vererõhku mõõdab
Helju Maisalu

Töömees
Antti Nigulis

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Kojamees
Antti Nigulis

Meie vabatahtlikud

Anni Oraveer – Kohaliku lehe helifailiks lugemine korra kuus, heliraamatute sisselugemine vabatahtlike abiga.