Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Leili Mutso, sotsiaaltöötaja
5855 7695, 473 5062
leili@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja (koduteenus)
473 5066, 5328 4333
annaliisa@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja
5199 0947
monika@sotsmaja.ee

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin -Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    473 5060, 5855 6019
    katriin@sotsmaja.ee
  • Juta Siimuste, tegevusjuhendaja
    473 5060
    juta@sotsmaja.ee
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    473 5060
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    473 5060, 5181 427
    inge@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets, tegevusjuhendaja
  • Karl Peetris, tegevusjuhendaja
  • Krista Veisson , tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Anna Gorjatševa (lapsepuhkusel)
  • Liisa Reimann (lapsepuhkusel)
  • A-keskus, Haapsalu autistide keskus
    Tamme 21a
    5871 1175
    au.keskus@gmail.com

Reet Nõmmeorg, kokk
473 5063

Helju Maisalu, abikokk
Lii Aus, abikokk

Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
473 5064

Gert Piberman, autojuht
Henri Läll, autojuht
Väino Aus, autojuht

Sotsiaalhooldajad:
Aime Villau
Anželika Kurg
Ave Vapper
Katrin Detlov
Viive Väiko
Nadežda Laubert
Varje Suurküla
Moonika Roos
Mare Vahter
Sirli Olgo

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Malle Kuusman
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Evgenia Luidalepp, võimlemine eakatele
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tiia-Elina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, loovtööring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson, inglise keele ring
  • Krista – Mai Kaljuste, saviring
  • Kalev Randlaine, kabering

Vererõhku mõõdab
Helju Maisalu

Töömees
Antti Nigulis

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Kojamees
Antti Nigulis

Meie vabatahtlikud

Anni Oraveer – Kohaliku lehe helifailiks lugemine korra kuus, Heliraamatute sisselugemine vabatahtlike abiga