Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja
473 5066, 53284333
annaliisa@sotsmaja.ee

Liivi Moore, sotsiaaltöötaja
473 5062, 5855 7695
liivi@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja
5199 0947, 473 5065
monika@sotsmaja.ee

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin-Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    katriin@sotsmaja.ee      5855 6019
  • Juta Siimuste, tegevusjuhendaja 4735 060
    juta@sotsmaja.ee  
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    inge@sotsmaja.ee
  • Anna Gorjatseva , tegevusjuhendaja 5887 9599
    anna@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets tegevusjuhendaja
  • Krista Veisson, tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Liisa Reimann, tegevusjuhendaja (lapsepuhkusel)

Köök ja kohvik:
Reet Nõmmeorg, kokk
473 5063
Helju Maisalu, abikokk
Lii Aus, abikokk
Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
473 5064

Sotsiaaltransport:
Gert Piberman, autojuht
Henri Läll, autojuht
Väino Aus, autojuht
Madis Taavits, autojuht

Päevahoiuteenus:
Ada Tammoja, hooldustöötaja
Vilja Raagmaa, hooldustöötaja
Piret Runtal, hooldustöötaja

Koduteenuse sotsiaalhooldajad:
Aime Villau
Anželika Kurg
Katrin Detlov
Pille Looring
Varje Suurküla
Viive Väiko
Ave Vapper
Sirli Olgo
Mare Vahter
Oivi Boyers
Moonika Roos

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Kalle-Kusta Tõnisma
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Evgenia Luidalepp, võimlemine eakatele
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tiia-Helina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, kunstiring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson inglise keele ring
  • Krista Mai Kaljuste – saviring

Vererõhku mõõdab Helju Maisalu

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Töömees, kojamees
Antti Nigulis