Töötajad

Anneli Lepp, sekretär
473 5060, 5301 1424
info@sotsmaja.ee

Serli Küünarpuu, direktor
473 5061, 5886 2323
serli@sotsmaja.ee

Annaliisa Täht, sotsiaaltöötaja
473 5066, 53284333
annaliisa@sotsmaja.ee

Leili Mutso, sotsiaaltöötaja
5855 7695
leili@sotsmaja.ee

Monika Mitman, haldusjuht – majandusjuhataja
5199 0947
monika@sotsmaja.ee

Erihoolekandeteenused

  • Kätriin-Eliis Suurküla, vanemtegevusjuhendaja
    katriin@sotsmaja.ee      5855 6019
  • Juta Siimuste, tegevusjuhendaja
    juta@sotsmaja.ee
  • Heldi Jõgilaine, tegevusjuhendaja
    heldi@sotsmaja.ee
  • Inge Tohver, tegevusjuhendaja
    inge@sotsmaja.ee
  • Kaja Mets tegevusjuhendaja
  • Krista Veisson, tegevusjuhendaja
  • Kadri Kuurberg, tegevusjuhendaja
  • Anna Gorjatseva, tegevusjuhendaja (lapsepuhkusel)
  • Liisa Reimann, tegevusjuhendaja (lapsepuhkusel)

Köök ja kohvik:
Reet Nõmmeorg, kokk
473 5063
Helju Maisalu, abikokk
Lii Aus, abikokk
Aime Reiman, abikokk-kohviku perenaine
473 5064

Sotsiaaltransport:
Gert Piberman, autojuht
Henri Läll, autojuht
Väino Aus, autojuht
Madis Taavits, autojuht

Päevahoiuteenus:
Ada Tammoja, hooldustöötaja
Vilja Raagmaa, hooldustöötaja

Koduteenuse sotsiaalhooldajad:
Aime Villau
Anželika Kurg
Katrin Detlov
Nadežda Laubert
Varje Suurküla
Viive Väiko
Ave Vapper
Sirli Olgo
Mare Vahter
Oivi Boyers
Moonika Roos
Agnes Sinikas

Ethel Suurküla, raamatupidaja

Valvurid
Jelena Zolotova
Malle Kuusman
Tiia Treiman-Differt

Huviringide juhid:

  • Eha Toomsaar, seeniortantsurühmad: Susanna, Margareta, Rõõmus Ring; Istumistants
  • Evgenia Luidalepp, võimlemine eakatele
  • Larissa Kirss, võimlemine eakatele
  • Maaja Moppel ja Tiia-Helina Kaukes, naiskoor Netty
  • Ülo Telgmaa, kunstiring
  • Vilja Raagmaa, ettelugemine vaegnägijatele
  • Tiiu Mihelson inglise keele ring
  • Kalev Randlaine, kabering
  • Krista Mai Kaljuste – saviring

Vererõhku mõõdab Helju Maisalu

Puhastusteenindajad
Leonid Šiškanov
Svetlana Solovieva

Töömees, kojamees
Antti Nigulis